-31%
isipika se-bluetooth semoto
$12.90 $8.90
| Okufakiwe Yokuxhumana: | isipika se-bluetooth semoto 50PC / CTN Usayizi webhokisi elimhlophe:7*7*6cm Usayizi we-CTN:46*32*18cm G.W:11KG isipikha seselula |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 5 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Isikhathi sokuthumela | 15izinsuku |
| Okufakiwe Yokuxhumana | Ibhokisi elimhlophe noma ibhokisi elenziwe ngokwezifiso |
| Supply Amandla | 10000 Ucezu/Iziqephu / Usuku |
| Imigomo Yokukhokha: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Ubukhulu | I-Dia60*H50mm |
| isisindo | 110g/isikhulumi, 135g/iphakethe |
| Usayizi Wophondo | 25mm |
| Umbala | Okuhlaza,White,Okuluhlaza okwesibhakabhaka,Mnyama,Okubomvu,ngokwezifiso |
| Sebenzisa | Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Umakhala ekhukhwini,I-Karaoke player Computer, Isiteji, |
| Ukuhlanekezela | 5.00% |
| Iwaranti yekhwalithi | 12 izinyanga |
| Imvamisa | 280HZ– 16KHZ |
| Material | ABS |
| lokukhipha | 3.7V~4.2V+0.05V |
| I-Voltage yokufaka | okokufaka kwesipika se-bluetooth semoto yi-DC5V |
| Isiteshi | 3(2.1) |
| Iphakheji ifakiwe | 1Somlomo, 1 Ikhebula le-USB,1Ikhebula Lomsindo, |
| Inani eliphakeme kakhulu lama-MOQ | Amaprosesa asekelwe |
| Isiginali-kuya-nomsindo | ≥95dB |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "isipika se-bluetooth semoto”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.




Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.