-43%
Bluetooth Waterproof Wireless Speaker Suction Shower speaker
$14.00 $8.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Equisite workmanship gift speaker 2016 new IP7 Waterproof bluetooth speaker shower packing detail:Color Box size: 65*65*100mm Usayizi we-Carton:325*325*380mm 100pcs per Carton G.W.: 15g |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 15 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
Izici:
1.Floating playing music !
2.Hand-free function
3.Batery indicator,to be kept informed
4.Multicolor light
5.Equisite workmanship
6.IP7Waterproof
Technical Data:
| Bluetooth profile: | I-V2.1+EDR |
| Bluetooth protocol: | I-A2DP,I-AVRCP,OPP,SPP |
| RF distance: | 10M |
| Imvamisa: | 280I-HZ-20KHZ |
| SNR: | ≥84dB |
| Umthamo webhethri: | 700mAh |
| Amandla alinganiselwe: | 3W |
| Speaker specification: | 4 Oh 3 w Φ 45 mm |
| Material: | ABS |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Bluetooth Waterproof Wireless Speaker Suction Shower speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.