-33%
Bluetooth Speaker with Removeable Sucker
$10.20 $6.80
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Ibhokisi lokupakisha eligcwele izesekeli Ikhebula le-Micro USB, Ibhokisi Lombala Mini Waterproof Bluetooth Speaker, IPX7 Bluetooth Speaker with Removeable Sucker |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | 15-20 lezinsuku zokusebenza |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| IPX7 Bluetooth Speaker Specification | |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | Jerry 2.1+EDR |
| * Ibanga lokusebenza | Ngaphezu kwe 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * Hand Free Call Umsebenzi | YEBO |
| * Ibhethri | 400mAh Ibhethri |
| * Isikhathi sokudlala | 3 amahora |
| * Usayizi | 80*87*55mm |
| * I-S/N | ≥80dB |
| * Ukusabela kwemvamisa | 150-18KHZ |
| * Izipikha | 4awu 3w, 50mmm Yena |
| * Material | I-ABS+Silicone |
| * Umbala | OEM |
| * isisindo | 125g |
| * Isesekeli | I-Micro USB,Ibhokisi Lombala |
| * abanye | Ukusebenza okulula nge-Voice |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Bluetooth Speaker with Removeable Sucker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.




Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.