-50%
Bluetooth outdoor speaker
$16.00 $8.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Brown Box |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 20 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Umbala | Okubomvu, Okuluhlaza okwesibhakabhaka, Okuhlaza |
| Case material | ABS Plastic+ Silicon Case |
| umthombo wamandla | Rechargeable Li Battery |
| Amandla okukhiphayo | 3W (RMS) |
| Speaker unit | 45mm |
| Impedance | 4ohm |
| Signal Noise Ratio(SNR) | ≥80db |
| Okungenantambo | I-Bluetooth 3.0 |
| Audio Input | Okungenantambo |
| Ibhethri | 3.7V Li-Polymer Battery 600mAH |
| ishaja | 5V/1A USB cable |
| Isikhathi sokushaja | 1-2 amahora |
| Isikhathi sokusebenza | kuya ku 8 amahora |
| Working distance | up to 10m |
| Impendulo Yemvamisa | 280Hz-16KHz |
| usayizi Mkhiqizo | 80(L)*80(W)*40(H)mm |
| Isisindo sengqikithi | g |
| Functions | |
| Ikhadi le-TF | Support playing mp3 from TF card |
| Splash resistant | IPX4 |
| Power bank function | Without |
| Hands free calls | Amaprosesa asekelwe |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Bluetooth outdoor speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.




Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.