-25%
ibhola uphondo double bluetooth stereo isikhulumi
$48.00 $36.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | uphondo double bluetooth stereo speake: ibhokisi White, ibhokisi lemibala, isipho ibhokisi, ibhamuza nokupakisha njll. |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 10 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Okufakiwe Yokuxhumana | ibhokisi White ,Gift box or customized box |
| Supply Amandla | 10000 Ucezu/Iziqephu / Usuku |
| Umbala | any pantone color is available. |
| Ubukhulu | 90*90*90mm |
| Uhlobo | Iyasebenza |
| Isici Esikhethekile | Iyaphatheka, mini |
| Isisindo somkhiqizo | 290g |
| Sebenzisa | Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Umakhala ekhukhwini, Umdlali weKaraoke, ikhompyutha, Isiteji |
| vatop bluetooth wireless speakers | new 2 e 1 separable channel 2.0 vatop bluetooth wireless speakers manufacturer |
| Iwaranti yekhwalithi | 1 ngonyaka |
| Isilinganiso se-S/N | ≥65dB |
| Material | ABS and Aluminium Alloy |
| Ukusabela kwemvamisa | 150Hz-18KHz |
| I-Voltage yokufaka | I-DC5V |
| Funtion | Layini phakathi,HFP,A2DP,AVRCP,NFC for option |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "ibhola uphondo double bluetooth stereo isikhulumi”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.