-47%
395I-nm UV Flashlight 12 Ukukhanya kwe-LED Mini
$6.80 $3.60
Izici:
1.Powerful Reflective 12 LED Array
2.Ubude begagasi buba bufishane,Kulula kakhulu ukuthola umchamo futhi uhlole imikhiqizo eminingi elwa nenkohliso.
3.Ukukhanya Okubonakalayo Okuphansi Kwenza Ukubonakala Kwebala
4.Sebenzisa 3 Amabhethri AAA Avamile(Akufakiwe)
5.I-Ultra-Portable(30x97mm,68g)
6.I-Long Life LED(100000 Hs)
7.Isikhathi Eside Sesikhathi(5 Hs)
8.Kunzima & I-Outer Resistance Casing
- incazelo
- Ulwazi Olwengeziwe
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Ukusetshenziswa | eziphuthumayo |
| Material | Aluminium |
| Umbala | Mnyama,Okumpunga,Okubomvu,Okuluhlaza okwesibhakabhaka,Okunsomi |
| Usayizi | 98*30mm |
| isisindo | 68g |
| Umthombo we-LED | 12 uv led light |
| Ibhethri | 3*AAA ibhethri elomile(akufakiwe) |
| Ihora lokusebenza | >12h |
| Isikhathi sokuphila | 100,000h |
| Shintshela | Vula/vala Iswishi ye-Tail-cap |
| Certification | EC&I-ROHS |
| Isiqinisekiso | 1 ngonyaka |
| Ukuphrinta Ilogo | I-Laser Logo |
| Ukupakisha kwe-OEM | ibhokisi White, ibhamuza,isipho ibhokisi,njll. |
Ulwazi Olwengeziwe
| isisindo | 0.068 kg |
|---|
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "395I-nm UV Flashlight 12 Ukukhanya kwe-LED Mini”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.








Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.