-35%
10W bass sithuthukiswe bluetooth isikhulumi
$19.99 $12.99
Izici:
1).nge 2 isikhulumi kanye eyodwa isikhulumi yekwentiwa
2).Material:Crystal UV touch phezulu + amafutha Rubber izinhlangothi + Damping cusjion phansi
3):NFC umsebenzi(ozikhethela)
4).Yakhelwe -kuyakhamuluka 1200mha elishajekayo lithium ibhethri,Kufika 7hours ukudlala isikhathi
5)Izandla isipikhasefoni khulula / eyakhelwe microphone
6)imfundo Voice
7)Amaprosesa asekelwe :Aux umugqa-e
8)TF ikhadi ozikhethela
9)IPX5 ezingeni waterproof
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| I-Bluetooth Protocol | inguqulo 3.1+EDR |
| I-Bluetooth Range | 10m |
| Iyunithi yesikhulumi | 40mm * 1 |
| Amandla Okukhiphayo | 3W |
| Impedance | 4Oh |
| Imvamisa | 1200Hz kuya ku-20kHz |
| Isilinganiso samasignali/umsindo | >75dB |
| I-THD | <0.5% |
| Ibhethri | 1200I-mAh I-Lithium Ekhokhiswa Kabusha |
| Ubukhulu | 172*61*59mm |
| isisindo | 580/680g |
| Umbala | Okuluhlaza okwesibhakabhaka/Okuluhlaza/Okupinki/omnyama/omhlophe |
| Isikhathi sokusebenza | 16 amahora |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "10W bass sithuthukiswe bluetooth isikhulumi”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.