-44%
wireless mini bluetooth speaker
$15.90 $8.90
| פּאַקקאַגינג דעטאַילס: | white box size:62*20*78מם קאַרטאַן גרייס:40*33*26סענטימעטער QTY/CTN:90פּקס / קטן נ.וו / ג.וו:11.5kg/14kg for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| עקספּרעס דעטאַל: | שיפּט אין 5 טעג נאָך צאָלונג |
- באַשרייַבונג
- באריכטן(0)
- ק & א
באַשרייַבונג
| פּאַקקאַגינג דעטאַילס | ווייַס קעסטל אָדער קאַסטאַמייזד קעסטל |
| צושטעלן אַביליטי | 10000 שטיק / שטיק / טאָג |
| פאַרב | bluetooth speaker portable wireless mini could have pink, ווייַס, שוואַרץ, בלוי, גרין, מאַראַנץ |
| דימענסיאָנס | Dia60*74mm |
| טיפּ | אַקטיוו |
| ספּעציעל שטריך | פּאָרטאַטיוו, mini bluetooth mini speaker portable wireless |
| פּראָדוקט וואָג | this style bluetooth speaker the weight is 100g |
| נוצן | פּאָרטאַטיוו אַודיאָ שפּילער, mobile Phone, קעריאָוקי שפּילער, קאָמפּיוטער, בינע |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| קוואַליטעט וואָראַנטי | 1 יאָר |
| S/N פאַרהעלטעניש | ≥95dB |
| אַקסעססאָריעס | 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1 |
| אָפטקייַט ענטפער | 60Hz——18KHz |
| אַרייַנשרייַב וואָולטידזש | DC5V |
| שורה אין | שטיצן |
זייט דער ערשטער צו רעצענזיע "wireless mini bluetooth speaker”
איר מוזן זיין לאָגד אין צו פּאָסטן אַ באריכטן.








באריכטן
עס זענען קיין באריכטן נאָך.