-40%
Plastic portsble drum music Mini Bluetooth Speaker
$20.00 $12.00
פּאַקקאַגינג דעטאַילס:Neutral color gift box for each piece,standard export carton for master carton.
- באַשרייַבונג
- באריכטן(0)
- ק & א
באַשרייַבונג
| ספּעציפיקאַציע | ווירעלעסס, פּאָרטאַטיוו, מיני |
| Sound Channel | 1 |
| באַניץ | portable audioplayer, רירעוודיק טעלעפאָנירן,computer,MP3,MP4,MP5etc |
| Brand Name | אָעם |
| ויסמעסטונג | Φ70x70mm |
| פאַרב | customizable |
| מאַטעריאַל | אַבס |
| Compatible | Micro SD/TF,Hand-free,FM ראַדיאָ,AUX input |
| USB charge voltage | דק 5 וו |
| Audio Input | Bluetooth 3.0+EDR |
| באַווייַזן | עק,ROHS |
| באַטאַרייע קאַפּאַציטעט | 400mAh |
| בלועטאָאָטה ווערסיע | וו 2.1 + עדר |
| Signal-to-Noise | ≥85±2dB |
| MOQ | 2000pcs |
| Payment terms | ג / ה , מערב יוניאַן, פּייַפּאַל, ESCROW ,Credit Card etc |
| Sea Port | שענזשען |
| צושטעלן אַביליטי | 1800 Piece /Pieces/ Day |
| עקספּרעס צייט | 2 טעג פֿאַר מוסטער,3-25 days for bulk order after payment |
| פּאַקינג | קאַרטאַן גרייס:61*33*26.5סענטימעטער ,50פּקס / קטן ,גוו:11קג |
| אַדוואַנטאַגעס | Hands free call, FM ראַדיאָ ,TF mini bluetooth speaker |
זייט דער ערשטער צו רעצענזיע "Plastic portsble drum music Mini Bluetooth Speaker”
איר מוזן זיין לאָגד אין צו פּאָסטן אַ באריכטן.






באריכטן
עס זענען קיין באריכטן נאָך.