-36%
מוזיק מיני בלועטאָאָטה רעדנער
$16.90 $10.90
| פּאַקקאַגינג דעטאַילס: | מאַשין בלועטאָאָטה רעדנער 50פּקס / קטן White box size:7*7*6סענטימעטער CTN size:46*32*18סענטימעטער G.W:11KG FOR Musical bluetooth speaker |
|---|---|
| עקספּרעס דעטאַל: | שיפּט אין 5 טעג נאָך צאָלונג |
- באַשרייַבונג
- באריכטן(0)
- ק & א
באַשרייַבונג
| עקספּרעס צייט | 15טעג |
| פּאַקקאַגינג דעטאַילס | ווייַס קעסטל אָדער קאַסטאַמייזד קעסטל |
| צושטעלן אַביליטי | 10000 שטיק / שטיק / טאָג |
| צאָלונג תּנאָים: | ל / C ד / א ד / פּ ג / ה מערב יוניאַן מאָנייגראַם |
| דימענסיאָנס | Dia60*H50mm |
| וואָג | 110g/speaker, 135g/pack |
| Horn Size | 25מם |
| פאַרב | גרין,ווייַס,בלוי,שוואַרץ,רויט,קאַסטאַמייזד |
| נוצן | פּאָרטאַטיוו אַודיאָ שפּילער, mobile Phone,Karaoke player Computer, בינע, |
| דיסטאָרשאַן | 5.00% |
| קוואַליטעט וואָראַנטי | 12 חדשים |
| אָפטקייַט | 280HZ– 16כז |
| מאַטעריאַל | אַבס |
| רעזולטאַט | 3.7V~4.2V+0.05V |
| אַרייַנשרייַב וואָולטידזש | car bluetooth speaker input is DC5V |
| Channel | 3(2.1) |
| Package included | 1רעדנער, 1 USB Cable,1Audio Cable, |
| נידעריק MOQ | שטיצן |
| סיגנאַל-צו-ראַש | ≥95dB |
זייט דער ערשטער צו רעצענזיע "מוזיק מיני בלועטאָאָטה רעדנער”
איר מוזן זיין לאָגד אין צו פּאָסטן אַ באריכטן.








באריכטן
עס זענען קיין באריכטן נאָך.