-46%
מיני נייַקייַט וויירליס בלועטאָאָטה רעדנער
$12.98 $6.98
- פּאַקקאַגינג דעטאַילס:
- עקספּרעס דעטאַל:
- 3-15טעג
- באַשרייַבונג
- נאָך אינפֿאָרמאַציע
- באריכטן(0)
- ק & א
באַשרייַבונג
| בלועטאָאָטה ווערסיע | V3.0 |
| ארבעטן קייט | אַרויף צו 10 ם |
| ויסמעסטונג | 90*90*47מם |
| נעט וואָג | 249ג |
| סיגנאַל-צו-ראַש | >=95dB |
| אַרבעט צייט | 8 שעה |
| רעדנער | 68מם |
| אָפטקייַט ענטפער | 280Hz-16Hz |
| הילכער רעזולטאַט | 3וו |
| דיסטאָרשאַן | <=0.5% |
| באַטערי וואָולטידזש / קאַפּאַציטעט | 520mAh |
| באַטערי טשאַרדזשינג וואָולטידזש | 5V+-0.5וו |
| באַטאַרייע אָפּצאָל צייַט | 2 שעה |
נאָך אינפֿאָרמאַציע
| וואָג | 0.249 קג |
|---|
זייט דער ערשטער צו רעצענזיע "מיני נייַקייַט וויירליס בלועטאָאָטה רעדנער”
איר מוזן זיין לאָגד אין צו פּאָסטן אַ באריכטן.






באריכטן
עס זענען קיין באריכטן נאָך.