-23%
metal box sound speaker
$22.00 $17.00
1. Alummium Metal Casing
2. Waterproof Level IPX6
3. 5וו רעזולטאַט, with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. האַנט-פריי רעדנער טעלעפאָן מיט מיק
5. NFC and TF optional
- באַשרייַבונג
- באריכטן(0)
- ק & א
באַשרייַבונג
שנעל דעטאַילס
| Brand Name: | מאָדעל נומער: |
Metal Box
|
טיפּ: |
אַקטיוו
|
|
| נוצן: |
קאָמפּיוטער, היים טעאַטער, קעריאָוקי שפּילער, mobile Phone, פּאָרטאַטיוו אַודיאָ שפּילער, בינע, Outdoor/Sports
|
טשאַננעלס: |
3 (2.1)
|
ספּעציעל שטריך: |
מיני, פּאָרטאַטיוו, ווירעלעסס
|
| אָרט פון אָריגין: | סיגנאַל / ראַש פאַרהעלטעניש: | Waterproof rating: |
IPX5
|
||
| פּלייינג צייַט: |
about 12 שעה
|
בלועטאָאָטה ווערסיע: |
V4.0 + CSR
|
אָוטפּוט פּאָווער: |
5וו
|
| באַטאַרייע קאַפּאַציטעט: |
2200MAH
|
אָפטקייַט קייט: |
100Hz to 20KHz
|
פאַרב: |
גרוי, גאָלדען, שוואַרץ, זילבער
|
| Certification: |
סע / פקק / ראָהס / בקב
|
| בלועטאָאָטה ווערסיע | 4.0 |
| אָפטקייַט | 100Hz to 20KHz |
| אָוטפּוט פּאָווער | 5W RMS |
| באַטאַרייע | 2200mAh |
| פּלייינג צייַט | about 12 שעה |
| אַפּאַראַט גרייס | 95*95*22מם |
| NW/GW | 350/450ג |
זייט דער ערשטער צו רעצענזיע "metal box sound speaker”
איר מוזן זיין לאָגד אין צו פּאָסטן אַ באריכטן.




באריכטן
עס זענען קיין באריכטן נאָך.