-39%
קיוט ווירעלעסס מיני בלועטאָאָטה רעדנער
$16.00 $9.80
*Mini Bluetooth Speaker
* ווירעלעסס בלועטאָאָטה רעדנער
*בלועטאָאָטה מוזיק שפּיל
*מאַטעריאַל: אַבס & silicone
- באַשרייַבונג
- נאָך אינפֿאָרמאַציע
- באריכטן(0)
- ק & א
באַשרייַבונג
| Mini Bluetooth Speaker Specification | |
| * בלועטאָאָטה ווערסיע | RDA V2.1+EDR |
| * ארבעטן ראַנגע | 10 מעטער |
| * בלועטאָאָטה מוזיק שפּיל | יאָ |
| * Line-in Music Play | ניין |
| * האַנט פריי רופן פֿונקציע | יאָ |
| * TF card slot | ניין |
| * באַטאַרייע | 3.7V/450mAh |
| * פּלייינג צייַט | 4-6 שעה |
| * פּראָפילעס | שטיצן A2DP V1.2, AVRCP V1.4 פּראָופיילז; |
| * ד / ן | ≥75dB |
| * אָפטקייַט ענטפער | 100HZ-20KHZ |
| * רעדנער | 4טאַקע, 3Wx1, 40מממ ער |
| * מאַטעריאַל | ABS+silicone |
| * פאַרב | Black/blue/green/pink |
| * גרייס | 56mm x40mm |
| * וואָג | 43ג |
| * אַקסעסערי | וסב קאַבלע, מאַנואַל,audio cable, טאַלאַנט קעסטל |
נאָך אינפֿאָרמאַציע
| וואָג | 0.043 קג |
|---|
זייט דער ערשטער צו רעצענזיע "קיוט ווירעלעסס מיני בלועטאָאָטה רעדנער”
איר מוזן זיין לאָגד אין צו פּאָסטן אַ באריכטן.




באריכטן
עס זענען קיין באריכטן נאָך.