-38%
bluetooth woofer speaker with led light
$23.70 $14.70
| פּאַקקאַגינג דעטאַילס: | bluetooth computer speaker for Packing: ווייַס קעסטל / קאַסטאַמייזד קעסטל:108*106*105מם QTY/CTN:20PCS/CTN קאַרטאַן גרייס:54*24*26סענטימעטער נ.וו.:7.6KG/CTN ג.וו.:8.4KG/CTN 20'גפּ:21000פּקס |
|---|---|
| עקספּרעס דעטאַל: | שיפּט אין 5 טעג נאָך צאָלונג |
- באַשרייַבונג
- באריכטן(0)
- ק & א
באַשרייַבונג
| Certification | עק, ROHS, FCC, BQB |
| עקספּרעס צייט | 15טעג |
| פּאַקקאַגינג דעטאַילס | ווייַס קעסטל אָדער קאַסטאַמייזד קעסטל |
| צושטעלן אַביליטי | 5000 שטיק / שטיק / טאָג |
| פאַרב | ווייַס, שוואַרץ, |
| דימענסיאָנס | L73.6*W73.6*H80mm |
| טיפּ | אַקטיוו |
| ספּעציעל שטריך | פּאָרטאַטיוו, מיני,וויירליס, יינציק פּלאַן ,בשעת ארבעטן מיט בלוי געפירט ליכט |
| פּראָדוקט וואָג | 188ג |
| נוצן | פּאָרטאַטיוו אַודיאָ שפּילער, mobile Phone, mp3/4, קאָמפּיוטער, בינע |
| פּאָרטאַטיוו מיני רעדנער | מולטיפונקטיאָנאַל פּאָרטאַטיוו מיני רעדנער בלועטאָאָטה מיט FM ראַדיאָ |
| קוואַליטעט וואָראַנטי | 12 חדשים |
| S/N פאַרהעלטעניש | ≥785dB |
| מאַטעריאַל | אַבס ,באדעקט מיט גומע בוימל |
| אָפטקייַט ענטפער | 90הז-20כז |
| אַרייַנשרייַב וואָולטידזש | DC5V |
| שורה אין | שטיצן |
זייט דער ערשטער צו רעצענזיע "bluetooth woofer speaker with led light”
איר מוזן זיין לאָגד אין צו פּאָסטן אַ באריכטן.






באריכטן
עס זענען קיין באריכטן נאָך.