-25%
waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music
$16.00 $12.00
| Iinkcukacha Packaging: | Mini bluetooth speaker radio for white box packing Items per Carton: 80 Amaqhekeza / Carton Ubungakanani bebhokisi emhlophe: 65*52*80mm Ubungakanani bebhokisi: 420*220*280mm Gross weight: 11.0kg for bluetooth speaker radio with shake and easily wsitch music |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 5 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Ixesha lokuzisa | 15iintsuku |
| Iinkcukacha Packaging | Ibhokisi emhlophe okanye ibhokisi eyenzelwe wena |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| umbala | pink, mhlophe, mnyama, luhlaza, luhlaza, orenji |
| Ubukhulu | Dia 50*48*50mm |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | Ephathekayo, mini,wired |
| Product weight | 85g |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga |
| mini speaker box | 2014 new gadget -usb trolley speaker with fm radio |
| Iwaranti esemgangathweni | 1 unyaka |
| S/N ratio | ≥70dB |
| material | Silicone |
| Impendulo ye-frequency | 150Hz-18KHz |
| Igalelo lombane | DC5V |
| Line in | support |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.








reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.