-45%
usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker
$19.99 $10.99
Iimbonakalo:
1. With suction cup can adsorb wall
2. Ifowuni yesithethi esisimahla kunye noMic
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, laptop, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. Lokuqinisekisa:CE/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:Ithiyetha yasekhaya, Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga, igumbi lokuhlambela,ipuli yokuqubha,ulwandle lolwandle,ngaphandle-umdlalo
7.Umgca we-Aux x 1
8.Intambo yombane ye-USB x 1
9.Incwadana x 1
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
Ukucaciswa:
| iProtocol yeBluetooth | version 4.1+EDR |
| Bluetooth Range | 10m |
| Iyunithi yesithethi | 40mm * 1 |
| Amandla emveliso | 5W |
| Impedance | 4Oh |
| Ukuphindaphinda | 100Hz to 20kHz |
| Umlinganiselo/umlinganiselo wengxolo | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Ibhetri | 40000mAh ILithium ehlawulwa kwakhona |
| Ubukhulu | 165*80*25mm |
| Weight | 450/600g |
| Colour | Blue/Green/Pink/black/white |
| Working Period | 20-40 iiyure |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.