-34%
ikhadi TF & Line Portable bluetooth speaker
$18.00 $11.80
| Iinkcukacha Packaging: | Nokupakishwa ibhokisi kwi: mini USB,3.5mm cable audio, incwadi yokusebenzisa Factory Price Portable Bluetooth Speaker with Dula Amplifiers, ikhadi TF & Line Portable bluetooth speaker |
|---|
- inkcazelo
- Additional information
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * Inguqulelo yeBluetooth | I-Bluetooth v2.1 + Edr |
| * Chipset | Jerry |
| * Uluhlu lokusebenza | 10 imitha |
| * Dlala iBluetooth Music | EWE |
| * Line-in Music Play | EWE |
| * I-TF yekhadi lomculo Dlala | EWE |
| * Ibhetri | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * Ixesha lokudlala | 5 iiyure |
| * Iiprofayili | Inkxaso ye-A2DP V1.2, Iiprofayili ze-AVRCP V1.4; |
| * S / n | I-80DB |
| * Impendulo ye-frequency | 150-18Khz |
| * izithethi | 4Oh, 3W*2, 40mmm Yena |
| * material | ABS |
| * umbala | Customized |
| * Weight | 216g |
| * lobukhulu: | 155*63*27mm |
| * Isibonelelo | DC charging line, audio in line, incwadi yesandla |
| * Abanye | Ukusebenza ngokulula kunye neengcebiso zeLizwi |
Additional information
| Weight | 0.216 ikg |
|---|
Yiba ngowokuqala ukuhlola "ikhadi TF & Line Portable bluetooth speaker”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.




reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.