-33%
isithethi somfundi
$18.00 $12.00
Iimbonakalo
1. Uyilo oluhle lwerobhothi
2. Ubungakanani obuncinci, ilungele abantwana
3. enebhetri eyakhelweyo egcwalisekayo, ephathekayo
4. ngesalathisi esiluhlaza
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Igama lemveliso | Isithethi serobhothi |
| Ubungakanani beyunithi | 10.5×8.8x11cm |
| Ukunikezwa Amandla | USB USB(ifakiwe) okanye eyakhelwe-ngaphakathi 3.7v lithium ibhetri |
| Ixesha lokutshaja ibhetri | 2~iiyure ezi-3 |
| Ixesha lokudlala umculo | 2~iiyure ezi-3 |
| Ubuninzi bemveliso yamandla | 2w x 1 |
| Uluhlu lokuphindaphinda | 180HZ-20KHZ |
| Uvakalelo | ≥60DB |
| Ubungakanani besithethi | φ50 x H24mm |
| Igalelo lomsindo | 3.5mm intambo yejekhi yomsindo(ifakiwe) |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "isithethi somfundi”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.








reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.