-36%
isandi esijikelezayo se-3D sestereo 8W isithethi esinamandla sebluetooth
$22.00 $14.00
| Iinkcukacha Packaging: | Standard color box |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | within 3 iintsuku isampula ,7-15days for bluk order |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Igama lemveliso | stereo sound 8W powerful bluetooth speaker |
| Ukunikezwa Amandla | DC 5V |
| Receiving Range | 10 iimitha (No blocking) |
| Rated Power | 8w(8w*1) |
| Drive Unit | ø52mm *1 |
| Ukuphendula rhoqo | 100HZ-18KHZ |
| THD | ≤ 0.5% |
| SNR | ≥95dB |
| Item size | 70*70*90mm |
| Color box size | 88*82*97mm |
| Main Features | 1.Uqhagamshelo lweBluetooth. 2.TF & Usb slot. 3.Aux Input. 4.Hands free . 5.FM Radio (87.8-108MHZ). 6.Lighting mode+color change mode 7.Touch button operation |
| Functioon | Built-in bluetooth wireless transmission, telephone hands-free function Stereo audio transmission protocol (A2DP V1.2) Support MP3 songs play U disk storage Support MP3 songs played TF card store Support all external terminal 3.5 mm audio input Support FM channel automatically Support battery rechargeble |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "isandi esijikelezayo se-3D sestereo 8W isithethi esinamandla sebluetooth”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.