-23%
metal box sound speaker
$22.00 $17.00
1. Alummium Metal Casing
2. Waterproof Level IPX6
3. 5W isiphumo, with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Ifowuni yesithethi esisimahla kunye noMic
5. NFC and TF optional
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
Quick Iinkcukacha
| Igama lebrand: | Inombolo yoMfanekiso: |
Metal Box
|
uhlobo: |
Iyasebenza
|
|
| Sebenzisa: |
computer, Ithiyetha yasekhaya, Umdlali weKaraoke, Inombolo kanomyayi, Isidlali somsindo esiphathwayo, Iqonga, Outdoor/Sports
|
Imijelo: |
3 (2.1)
|
Uphawu Olulodwa: |
mini, Ephathekayo, Wireless
|
| Indawo yeMvelaphi: | Umlinganiselo/umlinganiselo wengxolo: | Waterproof rating: |
IPX5
|
||
| Ixesha lokudlala: |
about 12 iiyure
|
Inguqulelo yeBluetooth: |
V4.0 + CSR
|
Amandla emveliso: |
5W
|
| yebhetri umthamo: |
2200MAH
|
Uluhlu lokuphindaphinda: |
100Hz to 20KHz
|
umbala: |
Gray, Golden, Mnyama, Silver
|
| Lokuqinisekisa: |
CE/FCC/ROHS/BQB
|
| Inguqulelo yeBluetooth | 4.0 |
| Ukuphindaphinda | 100Hz to 20KHz |
| Amandla emveliso | 5W RMS |
| Ibhetri | 2200mAh |
| Ixesha lokudlala | about 12 iiyure |
| Ubungakanani beyunithi | 95*95*22mm |
| NW/GW | 350/450g |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "metal box sound speaker”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.




reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.