-31%
isithethi sebluetooth yemoto
$12.90 $8.90
| Iinkcukacha Packaging: | isithethi sebluetooth yemoto 50bekhompyutha / baseKapa Ubungakanani bebhokisi emhlophe:7*7*6i-cm Ubungakanani beCTN:46*32*18i-cm G.W:11IKG mobile speaker |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 5 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Ixesha lokuzisa | 15iintsuku |
| Iinkcukacha Packaging | Ibhokisi emhlophe okanye ibhokisi eyenzelwe wena |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| Immimiselo yokuhlawula: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Ubukhulu | Dia60*H50mm |
| Weight | 110g/isithethi, 135g/ipakethi |
| Ubungakanani bophondo | 25mm |
| umbala | Luhlaza,Mhlophe,Luhlaza,Mnyama,Bomvu,ngentando |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi,Umdlali weKaraoke kwikhompyuter, Iqonga, |
| Uphazanyiso | 5.00% |
| Iwaranti esemgangathweni | 12 iinyanga |
| Ukuphindaphinda | 280HZ– 16Khz |
| material | ABS |
| imveliso | 3.7V ~ 4.2V+0.05V |
| Igalelo lombane | igalelo lemoto yebluetooth yesithethi yi DC5V |
| Umjelo | 3(2.1) |
| Ukupakisha kuqukiwe | 1Isithethi, 1 Intambo ye-USB,1Intambo yomsindo, |
| I-MOQ ephantsi | inkxaso |
| Umqondiso-kwingxolo | ≥95dB |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "isithethi sebluetooth yemoto”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.




reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.