-38%
bluetooth woofer speaker with led light
$23.70 $14.70
| Iinkcukacha Packaging: | bluetooth computer speaker for Packing: White box/Customized box:108*106*105mm QTY/CTN:20PCS/CTN Carton Size:54*24*26i-cm N.W.:7.6KG/CTN G.W.:8.4KG/CTN 20’GP:21000PCS |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 5 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Lokuqinisekisa | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Ixesha lokuzisa | 15iintsuku |
| Iinkcukacha Packaging | Ibhokisi emhlophe okanye ibhokisi eyenzelwe wena |
| Supply Ability | 5000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| umbala | mhlophe, mnyama, |
| Ubukhulu | L73.6*W73.6*H80mm |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | Ephathekayo, mini,wireless, Unique design ,while working with blue led light |
| Product weight | 188g |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, MP3/4, computer, Iqonga |
| Portable mini speaker | Multifunctional portable mini speaker bluetooth with fm radio |
| Iwaranti esemgangathweni | 12 iinyanga |
| S/N ratio | ≥785dB |
| material | ABS ,covered with rubber oil |
| Impendulo ye-frequency | 90Hz-20KHz |
| Igalelo lombane | DC5V |
| Line in | support |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "bluetooth woofer speaker with led light”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.