-37%
Bluetooth Speaker with Digital Screen
$24.50 $15.50
| Iinkcukacha Packaging: | Nokupakishwa ibhokisi kwi: mini USB,3.5mm cable audio, incwadi yokusebenzisa Specifical Design Subwoofer Speaker, Fashion Portable Subwoofer Bluetooth Speaker with Digital Screen |
|---|
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Subwoofer Speaker Specification | |
| * Inguqulelo yeBluetooth | ibluetooth 3.0 |
| * Chipset | Conwise |
| * Uluhlu lokusebenza | 10 imitha |
| * Dlala iBluetooth Music | EWE |
| * Line-in Music Play | EWE |
| * I-TF yekhadi lomculo Dlala | EWE |
| * Ibhetri | Built in 1800mAh rechargeable battery |
| * Ixesha lokudlala | 8-10 iiyure |
| * Iiprofayili | Inkxaso ye-A2DP V1.2, Iiprofayili ze-AVRCP V1.4; |
| * S / n | I-80DB |
| * Impendulo ye-frequency | 150-18Khz |
| * izithethi | 4Oh, 5W*1 |
| * material | wooden frame+leather |
| * umbala | Golden |
| * Weight | 520g |
| * lobukhulu: | 110*140*70mm |
| * Isibonelelo | DC charging line, audio in line, incwadi yesandla |
| * Abanye | Ukusebenza ngokulula kunye neengcebiso zeLizwi |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "Bluetooth Speaker with Digital Screen”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.




reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.