-44%
wireless mini bluetooth speaker
$15.90 $8.90
| qadoqlash tafsilotlar: | white box size:62*20*78mm Karton kattaligi:40*33*26sm QTY/CTN:90dona / CTN N.W/G.W:11.5kg/14kg for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | yilda jo'natildi 5 kun to'lov keyin |
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| qadoqlash tafsilotlar | Oq quti yoki moslashtirilgan quti |
| Ta'minot qobiliyati | 10000 Parcha / bo'lak / kun |
| rang | bluetooth speaker portable wireless mini could have pink, oq, qora, ko'k, yashil, apelsin |
| O'lchamlari | Dia60*74mm |
| shrift | Faol |
| Maxsus xususiyat | Portativ, mini bluetooth mini speaker portable wireless |
| Mahsulot og'irligi | this style bluetooth speaker the weight is 100g |
| Foydalanish | Portativ audio pleer, Mobil telefon, Karaoke o'yinchisi, kompyuter, Bosqich |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Sifat kafolati | 1 yil |
| S/N nisbati | ≥95dB |
| Aksessuarlar va butlovchilar | 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1 |
| Chastota javobi | 60Hz——18KHz |
| Kirish kuchlanishi | DC5V |
| Chiziq | qo'llab-quvvatlash |
"Izohlari, siz bo'lingwireless mini bluetooth speaker”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.








Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.