-47%
Mikrofonli simsiz chuqur boshli Bluetooth dinamik
$19.00 $10.00
- qadoqlash tafsilotlar:
- Etkazib berish Detail:
- 15-25kun
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
Xususiyatlari:
1.Wireless Bluetooth Input
2.Hand-free function
3.Play/pause
4.Vol.-/Previous song
5.Vol.+/Next song
6.Qo'llab-quvvatlash TF karta
7.IP4 Waterproof
8.Hot selling point: draftability
Technical Data:
| Bluetooth profile: | V3.0 |
| Bluetooth protocol: | A2DP,AVRCP,OPP,SPP |
| RF distance: | 10M |
| Chastotasi: | 280HZ-20KHZ |
| SNR: | ≥80dB |
| Batareya quvvati: | 400mAh |
| Nominal quvvat: | 3V |
| Speaker specification: | 4 Oh 3 w Φ 45 mm |
| ashyo: | ABS+Metal |
"Izohlari, siz bo'lingMikrofonli simsiz chuqur boshli Bluetooth dinamik”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.






Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.