-30%
wireless bluetooth speaker
$26.80 $18.80
| qadoqlash tafsilotlar: | white box packing for big sound mini bluetooth speaker |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | yilda jo'natildi 10 kun to'lov keyin |
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| tasdiqlash | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Yetkazib berish vaqti | 15kun |
| qadoqlash tafsilotlar | Oq quti yoki moslashtirilgan quti |
| Ta'minot qobiliyati | 10000 Parcha / bo'lak / kun |
| rang | pushti, oq, qora, ko'k, yashil, apelsin |
| O'lchamlari | 70*70*46mm |
| shrift | Faol |
| Maxsus xususiyat | Portativ, mini |
| Mahsulot og'irligi | 192g |
| Foydalanish | Portativ audio pleer, Mobil telefon, Karaoke o'yinchisi, kompyuter, Bosqich |
| bluetooth speakers | factory price big sound mini wireless bluetooth speaker |
| Sifat kafolati | 1 yil |
| S/N nisbati | ≥70dB |
| ashyo | Plastik |
| Chastota javobi | 200Hz - 20 KHz |
| Kirish kuchlanishi | DC5V |
| Chiziq | qo'llab-quvvatlash |
"Izohlari, siz bo'lingwireless bluetooth speaker”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.






Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.