-38%
Wireless Bluetooth Speaker with Hands Free Function
$21.00 $13.00
| qadoqlash tafsilotlar: | Packing box packed with accessories Micro USB,3.5mm audio kabel . 1unit to a box Customized Wireless Bluetooth Speaker Support Selfie, Wireless Bluetooth Speaker with Hands Free Function |
|---|
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| Wireless Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth versiyasi | Bluetooth 2.1+EDR |
| * Ishlash diapazoni | Bundan ko'proq 10 metr |
| * Bluetooth musiqa ijro etish | HA |
| * Line-in Music Play | HA |
| * Other function | FM radio, TF card music paly, U disk music play |
| * Qo'lda bepul qo'ng'iroq qilish funktsiyasi | HA |
| * Batareya | 1700mA / soat letiy-ion batareyasi |
| * O'yin vaqti | Around 5 soat |
| * Profillar | A2DP V1.2-ni qo'llab-quvvatlang, AVRCP V1.4 profillari; |
| * S/N | 85≥+/- 3db |
| * Chastota javobi | 20HZ-20KHZ |
| * So'zga | 4Oh,3V *2 |
| * ashyo | Metal+ABS |
| * rang | qizil / Whilte/Blue/Black/Yellow |
| * Og'irligi | 335g |
| * Aksessuar | Mikro USB,3.5mm audio kabel |
| * boshqalar | Ovoz bilan oson ishlash |
"Izohlari, siz bo'lingWireless Bluetooth Speaker with Hands Free Function”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.




Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.