-41%
Wireless Bluetooth Speaker with 5200mAh power bank
$30.00 $17.80
Product description of Wireless Bluetooth Speaker with 5200mAh built-in power bank /bike holder/led light
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| O'lchamlari | (L)150mm*(V)48mm*(H)48mm |
| Og'irligi | 220kg |
| rang | qora, ko'k, qizil |
| Batareya | 5200mah,Li-ion battery |
| Input power | 4.3-5.3V 1A |
| Chiqish quvvati | 5V 1A |
| Zaryadlash vaqti | 6~10 hours |
| Playtime | 8-10 soat |
| Bluetooth versiyasi | V4.1 EDR |
| Signal-to-Noise | ≥85dB |
| Receiving Range: | 10 metr (33 Feet ) |
| Loud Speaker | 4Ω 5w |
| Chastotaga javob | 100HZ-20KHZ |
| Ish kuchlanishi | DC 5V |
| Buzilish; xato ko'rsatish | ≤0,5% |
| Power Bank: | In-5.0V 1.0A ; Out-5.0V 1.0A |
| TF Audio File Format: | MP3, WMA,AAC,WAV,FLAC |
| imported Led working life | >300K hrs |
"Izohlari, siz bo'lingWireless Bluetooth Speaker with 5200mAh power bank”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.






Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.