-17%
wireless bluetooth speaker
$18.00 $15.00
| qadoqlash tafsilotlar: | 1*plastic box 1*USB cable line 1*qo'llanma |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | 2-3days for sample; 15-20days for mass production |
- Tavsif
- Qo'shimcha ma'lumot
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| spetsifikatsiyasi | |
| * Mahsulot nomi | Wireless bluetooth speaker |
| * Bluetooth versiyasi | Bluetooth v2.1 |
| * Ishlash diapazoni | 10 metr |
| * Bluetooth musiqa ijro etish | HA |
| * Line-in Music Play | HA |
| * Qo'lda bepul qo'ng'iroq qilish funktsiyasi | HA |
| * TF card slot | HA |
| * Batareya | Built in 1200mAh rechargeable battery |
| * O'yin vaqti | 4 – 5 soat |
| * Profillar | A2DP V1.2-ni qo'llab-quvvatlang, AVRCP V1.4 profillari |
| * S/N | ≥80dB |
| * Chastota javobi | 150-18KHZ |
| * So'zga | 4Oh, 3W*2,40mm Dia. |
| * ashyo | ABS |
| * rang | Gloden, Silver, Balck |
| * Og'irligi | 400g |
| * Hajmi | 180*58*60mm |
| * Aksessuar | Mikro USB, sovg'a qutisini, qo'llanma |
Qo'shimcha ma'lumot
| Og'irligi | 0.4 kg |
|---|
"Izohlari, siz bo'lingwireless bluetooth speaker”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.








Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.