-39%
wireless bluetooth Professional speaker
$12.80 $7.80
| qadoqlash tafsilotlar: | Oq quti o'lchami:120*65*60mm Karton kattaligi:32*34*26sm QTY/CTN:50dona N.W/G.W:9.5kg/11kg |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | yilda jo'natildi 5 kun to'lov keyin |
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| tasdiqlash | waterproof wireless bluetooth speaker CE, ROHS, FCC, BQB |
| Yetkazib berish vaqti | 15-25days according to your quantity |
| qadoqlash tafsilotlar | Oq quti yoki moslashtirilgan quti |
| Ta'minot qobiliyati | 10000 Parcha / bo'lak / kun |
| rang | White/Black/pink/orange/blue/green |
| O'lchamlari | D50.6*H56.2 |
| shrift | Faol |
| Maxsus xususiyat | Portativ, waterproof wireless bluetooth speaker |
| Mahsulot og'irligi | 98g |
| Foydalanish | Portativ audio pleer, Mobil telefon, Karaoke o'yinchisi, kompyuter, Bosqich |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Sifat kafolati | 1 yil |
| S/N nisbati | waterproof wireless bluetooth speaker ≥60dB |
| ashyo | ABS professional speaker |
| Chastota javobi | 90Hz - 20 KHz |
| Kirish kuchlanishi | DC5V |
| Chiziq | qo'llab-quvvatlash |
"Izohlari, siz bo'lingwireless bluetooth Professional speaker”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.






Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.