-36%
suv o'tkazmaydigan portativ bluetooth mini qo'y dinamik V3.0
$19.50 $12.50
| qadoqlash tafsilotlar: | suv o'tkazmaydigan portativ bluetooth mini qo'y dinamik V3.0 30dona / CTN,vositalari:49.5×31.5x24 sm,G.w:10.1kgs |
|---|
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| xususiyati: | mini ,ko'chma |
| IPX4 suv o'tkazmaydigan | |
| USB qayta zaryadlanuvchi | |
| Simsiz | |
| Bluetooth versiyasi: | V3+EDR |
| Bluetooth qabul qilish masofasi: | >10m |
| Quvvat iste'moli: | 2.5V |
| Chastota javobi: | 50HZ-20KHZ |
| Sezuvchanlik: | >60dB |
| Buzilish; xato ko'rsatish: | <0.5% |
| Quvvatlantirish manbai: | o'rnatilgan 5V / 1000 mHA batareya |
| Zaryadlash vaqti: | 4-5soat |
| Musiqa ijro vaqti: | 6-8soat |
| Birlik hajmi: | 8.9X8.8X8CM |
| Aksessuarlar va butlovchilar: | audio+usb+qo‘llanma |
| qadoqlash: | 30dona/ctn:49.5×31.5x24 sm G.w:10.1kgs |
"Izohlari, siz bo'lingsuv o'tkazmaydigan portativ bluetooth mini qo'y dinamik V3.0”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.






Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.