-42%
Waterproof Bluetooth Speaker
$17.00 $9.80
| qadoqlash tafsilotlar: | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker Shower Speaker color box packing of Cute Animal Speakers :65*65*80mm carton size of Waterproof Bluetooth Speaker : 34*34*34sm QTY/CTN of Shower Speaker :100 dona / CTN Tortoise shape bluetooth speaker |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | Haqida 15 working days after sample confirmation |
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| tasdiqlash | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Yetkazib berish vaqti | 15kun |
| qadoqlash tafsilotlar | Oq quti yoki moslashtirilgan quti |
| Ta'minot qobiliyati | 10000 Parcha / bo'lak / kun |
| rang | pushti, oq, qora, ko'k, yashil, apelsin |
| O'lchamlari | Dia62mm*H59mm |
| shrift | Faol |
| Maxsus xususiyat | Portativ, mini |
| Mahsulot og'irligi | 90g |
| Foydalanish | Portativ audio pleer, Mobil telefon, Karaoke o'yinchisi, kompyuter, Bosqich |
| speaker box | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker for Shower |
| Sifat kafolati | 1 yil |
| S/N nisbati | ≥68dB |
| ashyo | ABS |
| Chastota javobi | 2.400GHz—2.480GHz |
| Kirish kuchlanishi | DC5V |
| Chiziq | qo'llab-quvvatlash |
"Izohlari, siz bo'lingWaterproof Bluetooth Speaker”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.






Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.