-46%
waterproof bluetooth speaker
$18.00 $9.80
| qadoqlash tafsilotlar: | aksessuar bilan qutini o'rash: mini USB,3.5mm audio kabel, foydalanuvchi uchun qo'llanma Private Design Waterproof Bluetooth Speaker, Portable Waterproof Bluetooth Speaker |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | yilda jo'natildi 3 kun to'lov keyin |
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| Suv o'tkazmaydigan Bluetooth dinamik spetsifikatsiyasi | |
| * Bluetooth versiyasi | V2.1 |
| * Chipset | Jerry |
| * Ishlash diapazoni | 10 metr |
| * Bluetooth musiqa ijro etish | HA |
| * AUX-IN Music Play | HA |
| * Suv o'tkazmaydigan; suvga chidamli | HA |
| * Batareya | Built in 300mAh rechargeable battery |
| * O'yin vaqti | 3soat |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Chastota javobi | 150-18KHZ |
| * So'zga | 4Oh, 3W*1 |
| * ashyo | ABS+silikon |
| * rang | Tayyorlangan |
| * Og'irligi | 130g |
| * o'lchash: | 62*78mm |
| * Aksessuar | Color box / USB cable /Manual/Sling |
| * Boshqalar | Extra 0.2usd cost for USB/TF card |
"Izohlari, siz bo'lingwaterproof bluetooth speaker”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.






Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.