-45%
usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker
$19.99 $10.99
Xususiyatlari:
1. With suction cup can adsorb wall
2. Mikrofonli qo'lsiz dinamik telefon
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, laptop, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. tasdiqlash:Idoralar/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:Uy teatri, Portativ audio pleer, Mobil telefon, Karaoke o'yinchisi, kompyuter, Bosqich, hammom,suzish havzasi,dengiz plyaji,ochiq sport
7.Yordamchi chiziq x 1
8.USB quvvat liniyasi x 1
9.Qo'llanma x 1
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
spetsifikatsiyasi:
| Bluetooth protokoli | version 4.1+EDR |
| Bluetooth diapazoni | 10m |
| Karnay birligi | 40mm * 1 |
| Chiqish quvvati | 5V |
| Empedans | 4Oh |
| Chastotasi | 100Hz dan 20 kHz gacha |
| Signal/shovqin nisbati | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Batareya | 40000mAh qayta zaryadlanuvchi lityum |
| O'lchamlari | 165*80*25mm |
| Og'irligi | 450/600g |
| Rang | Moviy / Yashil / Pushti / qora / oq |
| Ishlash davri | 20-40 soat |
"Izohlari, siz bo'lingusb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.






Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.