-34%
TF kartasi & Line Portable bluetooth speaker
$18.00 $11.80
| qadoqlash tafsilotlar: | aksessuar bilan qutini o'rash: mini USB,3.5mm audio kabel, foydalanuvchi uchun qo'llanma Factory Price Portable Bluetooth Speaker with Dula Amplifiers, TF kartasi & Line Portable bluetooth speaker |
|---|
- Tavsif
- Qo'shimcha ma'lumot
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth versiyasi | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Chipset | Jerry |
| * Ishlash diapazoni | 10 metr |
| * Bluetooth musiqa ijro etish | HA |
| * Line-in Music Play | HA |
| * TF card Music Play | HA |
| * Batareya | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * O'yin vaqti | 5 soat |
| * Profillar | A2DP V1.2-ni qo'llab-quvvatlang, AVRCP V1.4 profillari; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Chastota javobi | 150-18KHZ |
| * So'zga | 4Oh, 3W*2, 40mmm U |
| * ashyo | ABS |
| * rang | Tayyorlangan |
| * Og'irligi | 216g |
| * o'lchash: | 155*63*27mm |
| * Aksessuar | DC charging line, audio in line, qo'llanma |
| * Boshqalar | Ovozli so'rovlar bilan oson ishlash |
Qo'shimcha ma'lumot
| Og'irligi | 0.216 kg |
|---|
"Izohlari, siz bo'lingTF kartasi & Line Portable bluetooth speaker”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.




Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.