-34%
super mini Bluetooth dinamik
$8.90 $5.90
| qadoqlash tafsilotlar: | Moslashtirilgan quti |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | yilda jo'natildi 10 kun to'lov keyin |
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| spetsifikatsiyasi | |
| * Bluetooth versiyasi | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Ishlash diapazoni | 10 metr |
| * Bluetooth musiqa ijro etish | HA |
| * Qo'lda bepul qo'ng'iroq qilish funktsiyasi | HA |
| * Batareya | 120mA / soat letiy-ion batareyasi |
| * O'yin vaqti | 2.5 soat |
| * Profillar | A2DP V1.2-ni qo'llab-quvvatlang, AVRCP V1.4 profillari; |
| * S/N | ≥80db |
| * Chastota javobi | 150Hz - 18 KHz |
| * So'zga | 4Oh, 3V, 23mmm U |
| * rang | oq rang |
| * Aksessuar | DC zaryadlash liniyasi, qo'llanma |
| * Boshqalar | Ovozli so'rovlar bilan oson ishlash |
"Izohlari, siz bo'lingsuper mini Bluetooth dinamik”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.






Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.