-39%
special mini acrylic speaker bluetooth
$16.00 $9.80
| qadoqlash tafsilotlar: | White box or customized box for special mini acrylic speaker bluetooth |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | yilda jo'natildi 7 kun to'lov keyin |
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| tasdiqlash | EC,ROHS |
| Yetkazib berish vaqti | 15kun |
| qadoqlash tafsilotlar | Oq quti yoki moslashtirilgan quti |
| Ta'minot qobiliyati | 10000 Parcha / bo'lak / kun |
| To'lov shartlari: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| O'lchamlari | 82*82*57mm |
| shrift | Faol |
| Maxsus xususiyat | Portativ,mini |
| Mahsulot og'irligi | 178g |
| Foydalanish | Portativ audio pleer, Mobil telefon, Karaoke o'yinchisi, kompyuter, Bosqich, |
| Mahsulot nomi | OEM portable professional mini waterproof bluetooth speaker |
| Sifat kafolati | 12 Oylar |
| S/N nisbati | ≥80dB |
| ashyo | ABS |
| Chastota javobi | 150Hz - 18 KHz |
| Kirish kuchlanishi | DC5V |
| Batareya | 3.7v/400mAh |
| Chiqish quvvati | 3w(1kHz,THD1%) |
| Kam MOQ | qo'llab-quvvatlash |
| style | bluetooth speaker |
"Izohlari, siz bo'lingspecial mini acrylic speaker bluetooth”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.






Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.