-26%
protable battery speaker
$19.50 $14.50
1.Portativ, hanging portable design
2.Bluetooth wireless audio transmission
3.Ariety of classic color for choice
4.With phone handsfree
5.Computer small speakers
6.Car bluetooth
7.POWER BANK
8.Waterproof speaker
9.LINE IN
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
Parametr:
| Mahsulot nomi | blueoth speaker |
| Bluetooth transmission power: | CLASS2 4dBm |
| Bluetooth working frequency | 2.4GHz |
| Charging voltage | DC5V/500mA |
| Ish kuchlanishi | DC 3.7V |
| Batareya quvvati | 4000MA |
| Musiqa ijro vaqti | 12H |
| Talking time | 30H |
| THD | ≤ 0.1% (3.7V/1KHz/1.8W) |
| Signal to Noise Ratio | ≥90 d |
| Bluetooth range | 10-20m |
| Rang | yashil,ko'k,qora,qizil,gray
|
qadoqlash & yetkazib berish
| qadoqlash tafsilotlar: | bluetooth speakers packing detail Gift box size:152*70*51MM 50pcs/case Brutto vazni:12KG Karton kattaligi:51.5*17.5*38SM |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | yilda jo'natildi 25 kun to'lov keyin |
"Izohlari, siz bo'lingprotable battery speaker”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.








Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.