-29%
Power Bank Bluetooth Speaker
$28.00 $20.00
| qadoqlash tafsilotlar: | aksessuar bilan qutini o'rash: mini USB,3.5mm audio kabel, foydalanuvchi uchun qo'llanma Power Bank Bluetooth Speaker, Multi-function Bluetooth Music Speaker with 5200mah Battery |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | yilda jo'natildi 3 kun to'lov keyin |
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| Power Bank bluetooth speaker Specification | |
| * Bluetooth versiyasi | Bluetooth 3.0 |
| * Chipset | Appotech |
| * Ishlash diapazoni | 10 metr |
| * Bluetooth musiqa ijro etish | HA |
| * Hands-free calls | HA |
| * Mobile power function | HA |
| * Batareya | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * O'yin vaqti | 16 soat |
| * Charge Jack | Micro 5pin |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Chastota javobi | 150-18KHZ |
| * So'zga | 4Oh, 3W*2, 40mmm U |
| * ashyo | ABS |
| * rang | Khaki/Black/Army |
| * Og'irligi | 560g |
| * o'lchash: | 182*70*70mm |
| * Aksessuar | Pit box, Power cable, spetsifikatsiyasi,Line cable |
| * Boshqalar | Three-proofing bluetooth audio |
"Izohlari, siz bo'lingPower Bank Bluetooth Speaker”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.








Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.