-40%
Portable Wireless Mini Bluetooth Speaker
$10.00 $6.00
| qadoqlash tafsilotlar: | 1*Gift box 1*USB kabel 1*User manual |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | yilda jo'natildi 10 kun to'lov keyin |
- Tavsif
- Qo'shimcha ma'lumot
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| * Mahsulot nomi | OEM Bluetooth speaker |
| * Bluetooth versiyasi | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Ishlash diapazoni | 10 metr |
| * Bluetooth musiqa ijro etish | Ha |
| * Qo'lda bepul qo'ng'iroq qilish funktsiyasi | Ha |
| * TF card music play | Ha |
| * FM | Ha |
| * AUX music play | Ha |
| * Batareya | 300mA / soat letiy-ion batareyasi |
| * O'yin vaqti | 3 soat |
| * Profillar | A2DP V1.2-ni qo'llab-quvvatlang, AVRCP V1.4 profillari; |
| * S/N | ≥80db |
| * Chastota javobi | 150-18KHZ |
| * So'zga | 4Oh 3 Vt,40mmm U |
| * ashyo | ABS |
| * rang | Black+blue, gray, apelsin, qizil |
| * Og'irligi | 160g |
| * o'lchash: | 119.5*54.5*39mm |
| * Aksessuar | USB charging cable , qo'llanma |
| * boshqalar | Ovozli so'rovlar bilan oson ishlash |
Qo'shimcha ma'lumot
| Og'irligi | 0.16 kg |
|---|
"Izohlari, siz bo'lingPortable Wireless Mini Bluetooth Speaker”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.








Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.