-47%
Portable Speaker Bluetooth with Stand
$23.50 $12.50
| qadoqlash tafsilotlar: | aksessuar bilan qutini o'rash: mini USB,3.5mm audio kabel, foydalanuvchi uchun qo'llanma Dual Amplifier Speaker Bluetooth with High Sound Quality, Portable Speaker Bluetooth with Stand |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | Sample: 3 kun; 1,000dona: 15 kun |
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| Speaker Bluetooth Specification | |
| * Bluetooth versiyasi | V3.0 |
| * Chipset | Conwise |
| * Ishlash diapazoni | 10 metr |
| * Bluetooth musiqa ijro etish | HA |
| * AUX-in Music Play | HA |
| * Hands-free calls | HA |
| * Batareya | Built in 1800mAh rechargeable battery |
| * O'yin vaqti | 6 soat |
| * Profillar | A2DP V1.2-ni qo'llab-quvvatlang, AVRCP V1.4 profillari; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Chastota javobi | 80HZ-20KHZ |
| * So'zga | 4Oh, 5W*2, 50mmm U |
| * ashyo | ABS |
| * rang | Pink /Gold |
| * Og'irligi | 328g |
| * o'lchash: | 131*118*63mm |
| * Aksessuar | Color box/USB cable/Manual/AUX cable |
"Izohlari, siz bo'lingPortable Speaker Bluetooth with Stand”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.






Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.