-33%
portativ bluetooth dinamik
$18.00 $12.00
- qadoqlash tafsilotlar:
- Oq quti, rangli quti, gify box, blister packing etc. cheap best bluetooth speakers/cheap bluetooth active speaker
- Etkazib berish Detail:
- Haqida 15 working days after sample confirmation
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| rang | pushti, oq, qora, ko'k, yashil, apelsin |
| O'lchamlari | 102*54*48mm |
| shrift | Faol |
| Maxsus xususiyat | Portativ, mini |
| Mahsulot og'irligi | 190g |
| Foydalanish | Portativ audio pleer, Mobil telefon, Karaoke o'yinchisi, kompyuter, Bosqich |
| bluetooth speaker | elegant lily cow horns for sale with mini speaker manual |
| Sifat kafolati | 1 yil |
| S/N nisbati | ≥70dB |
| ashyo | ABS Alloy |
| Chastota javobi | 90Hz - 20 KHz |
| Kirish kuchlanishi | DC5V |
| Chiziq | qo'llab-quvvatlash |
"Izohlari, siz bo'lingportativ bluetooth dinamik”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.








Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.