-35%
music mini mp3 Bluetooth speaker
$25.50 $16.50
Feacture
High quality stereo sound.
Ruber oil finishing,soft touch.
Hands free function for mobile phone calling.
Li-battery rechargeable.
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| Bluetooth versiyasi | V2.1+EDR |
| RF range | >=10M |
| Speaker output | 2*3V |
| Chastotaga javob | 60HZ-20KHZ |
| Buzilish | <0.5% |
| Sezuvchanlik | >=70DB |
| O'rnatilgan batareya quvvati | 2200mA |
| Batareyani zaryad qilish vaqti | 3-4soat |
| Musiqa ijro vaqti | 4-5soat |
| ashyo | ABS+rubber |
| Birlik hajmi | 22.5×8.05×8.05sm |
| Qadoqlash | 12dona / CTN:43.5x33x27.5cm, GW:7.50kgs |
"Izohlari, siz bo'lingmusic mini mp3 Bluetooth speaker”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.






Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.