-36%
musiqa mini bluetooth dinamik
$16.90 $10.90
| qadoqlash tafsilotlar: | avtomobil bluetooth dinamiki 50dona / CTN Oq quti o'lchami:7*7*6sm CTN o'lchami:46*32*18sm G.V:11KG UCHUN musiqali bluetooth dinamik |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | yilda jo'natildi 5 kun to'lov keyin |
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| Yetkazib berish vaqti | 15kun |
| qadoqlash tafsilotlar | Oq quti yoki moslashtirilgan quti |
| Ta'minot qobiliyati | 10000 Parcha / bo'lak / kun |
| To'lov shartlari: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| O'lchamlari | Dia 60 * H50 mm |
| Og'irligi | 110g/dinamik, 135g/paket |
| Shox o'lchami | 25mm |
| rang | yashil,oq rang,ko'k,qora,qizil,moslashtirilgan |
| Foydalanish | Portativ audio pleer, Mobil telefon,Karaoke o'yinchi kompyuter, Bosqich, |
| Buzilish; xato ko'rsatish | 5.00% |
| Sifat kafolati | 12 Oylar |
| Chastotasi | 280HZ– 16KHZ |
| ashyo | ABS |
| chiqish | 3.7V~4,2V+0,05V |
| Kirish kuchlanishi | avtomobil bluetooth dinamikining kirishi DC5V |
| Kanal | 3(2.1) |
| To'plam tarkibi | 1Spiker, 1 USB kabeli,1Audio kabel, |
| Kam MOQ | qo'llab-quvvatlash |
| Signaldan shovqinga | ≥95dB |
"Izohlari, siz bo'lingmusiqa mini bluetooth dinamik”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.








Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.