-45%
music mini bluetooth speaker with special transfer
$10.00 $5.50
| qadoqlash tafsilotlar: | 3.5mm audio kabel, USB kabel, qo'llanma, Sovg'a qutisi Promotional Mini Bluetooth Speaker, Mini Bluetooth Speaker with Multi-Function |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | 10-15 kun |
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| Mahsulot nomi | musiqa mini bluetooth dinamik |
| Batareya | 120 mAh |
| Bluetooth versiyasi | 2.1+EDR |
| Ishlash diapazoni | 10 meters |
| Ish vaqti | 2.5 soat |
| Spiker | 4Ω 2W,23mmm U |
| Device material | ABS+Silicon |
| Hajmi | 50*33*15mm |
| Og'irligi | 20g |
| Aksessuar | Mikro USB,sovg'a qutisini,qo'llanma |
| Chastota javobi | 150-18KHZ |
| Funktsiya | Bluetooth Music Play/ Hand Free Call/Remote camera/ Anti-lost/ Call reminder |
"Izohlari, siz bo'lingmusic mini bluetooth speaker with special transfer”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.




Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.