-43%
Speaker Bluetooth Mini kai
$18.60 $10.60
1. Pangalusna ngaropéa spiker bluetooth nirkabel kai portabel .
2. Lumaku pikeun sagala rupa telepon bluetooth, Alat bantu MP3/MP4/CD/PC/MAC/PSP,jsb.
3. Ngarojong A2DP,AVRCP,headset,profil handsfree
4. Fungsi siaran sinkron Bluetooth
5.Diwangun-di mikropon pikeun telepon hands-free
6.Bisa dipaké salaku spiker kabel
7.jasa OEM / ODM nyadiakeun
8.Seueur warna tiasa janten pilihan
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| Sinyal-Ka-Noise | ≥85±2db |
| Vérsi Bluetooth | V:3.0 |
| Frékuénsi | 100Hz-20KHz |
| Panyimpangan | Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| Kaluaran Loudspeaker | 4Aduh 3W |
| Rentang RF | 10méter |
| Batré | Diwangun dina batré li-on |
| Kapasitas | 500Mah |
| Ngecas Tegangan | DC 5V |
| Tegangan Voltan | 3.3~4.5V |
| fungsi leungeun-free | Sumuhun |
| Baris asup | Sumuhun |
| Waktu Ngecas | 3 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| Ngajalankeun Time | 15 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| Bahan Perumahan | ABS + PVC, kai,Awi |
| barang-barang tambahan | sambungan kabel USB,Manual pamaké |
| Diménsi | Φ82*65mm |
| beurat | 0.15kg |
Jadi nu pangheulana marios "Speaker Bluetooth Mini kai”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.






Harita
Aya acan aya ulasan.