-46%
waterproof bluetooth speaker
$18.00 $9.80
| Rincian bungkusan: | kotak paking kalawan aksésori: mini USB,3.5sambungan kabel audio mm, manual pamaké Private Design Waterproof Bluetooth Speaker, Portable Waterproof Bluetooth Speaker |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | shipped di 3 poé sanggeus mayar |
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| Spésifikasi Speaker Bluetooth waterproof | |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | V2.1 |
| * Chipset | Jerry |
| * Rentang Gawé | 10 méter |
| * Bluetooth Musik Play | YES |
| * AUX-IN Music Play | YES |
| * Tahan cai | YES |
| * Batré | Built in 300mAh rechargeable battery |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | 3Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Réspon frékuénsi | 150-18KHZ |
| * speaker | 4Duh, 3W*1 |
| * material | ABS + Silikon |
| * warna | Disaluyukeun |
| * beurat | 130g |
| * Diménsi: | 62*78mm |
| * Aksésori | kotak warna / USB cable /Manual/Sling |
| * Lain | Extra 0.2usd cost for USB/TF card |
Jadi nu pangheulana marios "waterproof bluetooth speaker”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.






Harita
Aya acan aya ulasan.