-45%
ngecas usb 4000 speaker bluetooth power bank mah
$19.99 $10.99
Fitur:
1. With suction cup can adsorb wall
2. Hand free speaker phone with Mic
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, laptop, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. sertipikasi:CE/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:Teater imah, Pamuter Audio Portabel, Hapé, Pamuter Karaoke, komputer, Panggung, bathroom,swimming pool,sea beach,outdoor-sport
7.Aux line x 1
8.USB power line x 1
9.Manual x 1
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
Spésifikasi:
| Protokol Bluetooth | version 4.1+EDR |
| Bluetooth Range | 10m |
| Unit Speaker | 40mm * 1 |
| Daya Kaluaran | 5W |
| Impedansi | 4Duh |
| Frékuénsi | 100Hz to 20kHz |
| Babandingan sinyal/noise | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Batré | 40000mAh Re-chargeable Litium |
| dimensi | 165*80*25mm |
| beurat | 450/600g |
| Colour | Blue/Green/Pink/black/white |
| Working Period | 20-40 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
Jadi nu pangheulana marios "ngecas usb 4000 speaker bluetooth power bank mah”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.






Harita
Aya acan aya ulasan.