-38%
TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker
$21.00 $13.00
| Rincian bungkusan: | kotak paking kalawan aksésori: mini USB,3.5sambungan kabel audio mm, manual pamaké High Quality Wireless Bluetooth Speaker, TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker |
|---|
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| Wireless Bluetooth Speaker Specification | |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Chipset | Conwise |
| * Rentang Gawé | 10 méter |
| * Bluetooth Musik Play | YES |
| * Line-in Musik Play | YES |
| * TF card Music Play | YES |
| * Batré | Built in 800mAh rechargeable battery |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | 4-5 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| * Propil | Rojongan A2DP V1.2, AVRCP V1.4 propil; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Réspon frékuénsi | 150-18KHZ |
| * speaker | 4Duh, 3W*2, 40mmm Anjeunna |
| * material | ABS+Metal |
| * warna | pérak, Beureum, Gold |
| * beurat | 246g |
| * Diménsi: | 175*24*66mm |
| * Aksésori | DC charging line, audio in line, manual |
| * Lain | Operasi gampang sareng paréntah Sora |
Jadi nu pangheulana marios "TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.




Harita
Aya acan aya ulasan.