-33%
Solar panel charging waterproof bluetooth stereo shower speaker
$9.00 $6.00
- Rincian bungkusan:
- Paper box
- pangiriman jéntré:
- shipped di 30 poé sanggeus mayar
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | V3.0 |
| Rentang gawé | 10 méter |
| Batré | 800mAH |
| Loud speaker output | 1x3W |
| Tahan cai | Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| material | ABS+Metal+Silicone |
| Narasumber | 2*3W |
| TF card slot | Sumuhun |
| kelir | Red/Blue/Green/Yellow/Orange |
| S/N | ≥80dB |
| barang-barang tambahan | sambungan kabel USB,manual |
| Bluetooth music play | YES |
Jadi nu pangheulana marios "Solar panel charging waterproof bluetooth stereo shower speaker”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.








Harita
Aya acan aya ulasan.